Tajemnice kremu Saint Legiere

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kolagen jest uważany za jedną z ważniejszych i wartościowych substancji aktywnych, od których zależy młody wygląd skóry oraz jej jędrność i elastyczność.
Pojawienie się pierwszych zmarszczek zależy od wielu czynników. Oczywiście właściwa dieta, brak nałogów i odpowiednia pielęgnacja mogą skutecznie opóźnić powstanie zmarszczek. Jednak wiązania kolagenu  znajdujące w skórze właściwej z wiekiem ulegają powolnej degradacji. Na ich odbudowanie mogą wpłynąć tylko metody, których zasięg dociera przez naskórek do 14-stej warstwy skóry. Do niedawna były to tylko inwazyjne, bolesne i stosunkowo drogie zabiegi medycyny estetycznej.

Najnowszy produkt – krem Saint Legiere to innowacja w kosmetologicznym wykorzystaniu kolagenu. Nigdy wcześniej nie udało zastosować naturalnego kolagenu natywnego do odmłodzenia skóry, bez ingerencji mechanicznej w jej strukturę. Krem Lefery Active Cell Regeneration for Day to olbrzymi krok naprzód, który odmieni klasyczne metody walki ze zmarszczkami. Produkt jest już dostępny w sprzedaży, a pozytywne opinie stosujących go kobiet sprawiły, że krem Saint Legiere pobija rekordy sprzedaży. Jak mówi sam twórca kremu Saint Legiere – „Tajemnicą skuteczności kremu jest umiejętne połączenie naturalnych składników występujących w naturze (olej z awokado czy ogórecznika) z komponentami  białkowymi występującymi w skórze, ulepszonymi przez rozwój nanotechnologii.”

Kolagen a starzenie skóry

Starzenie się skóry prowadzi do zmniejszenia odporności skóry na stres oksydacyjny, który nieodłącznie pojawia się w skórze wraz z upływem lat. Co to jest stres oksydacyjny? Jest to nieodwracalnie zgromadzenie się uszkodzeń skóry, głównie wewnątrzkomórkowych, których organizm nie jest w stanie samodzielnie zregenerować. Degradację struktur komórkowych nasila wiele czynników zewnętrznych, między innymi: promieniowanie UV, używki czy źle zbilansowana dieta. Przyspiesza to powstanie bruzd oraz zmarszczek, prowadząc do ubytków kolagenu, który jest najbardziej wrażliwy na promieniowanie ultrafioletowe.

Kolagen to białko, naturalny biopolimer, który pod wpływem długotrwałego naświetlania promieniowaniem UV ulega fotosieciowaniu, co zmienia strukturę tej substancji. Dochodzi do powstawania nierozpuszczalnego żelu, ponieważ między łańcuchami peptydów powstają wiązania kowalencyjne. Efektem jest zmniejszenie elastyczności skóry, co jest widoczne w postaci zmarszczek, bruzd oraz innych niedoskonałości skóry.

Stosowanie kremu Saint Legiere pozwala przeciwdziałać transformacji struktury kolagenu oraz dostarcza skórze brakujące ilości białka. Formuła przeciwzmarszczkowa chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się młodym wyglądem skóry.

%name Tajemnice kremu Saint Legiere

Saint Legiere

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*