Tabletki CGA800

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Wśród niezliczonych dodatków diety na odchudzanie, ostatnimi czasy szczególnie dużym upodobaniem cieszą się tabletki z ekstraktem z zielonej kawy.

Co to jest Zielona Kawa?

Zielona kawa to zwyczajnie, dobrze każdemu znane, ziarna kawowe, które nie zostały nadal poddane paleniu. Zielone, świeżo zebrane ziarna kawy posiadają jeszcze wszystkie swoje zdrowotne właściwości, które gubią dopiero podczas wspomnianego procesu palenia. W przypadku właściwości odchudzających, ważny tu przede wszystkim jest kwas chlorogenowy. Zielona Kawa bogata jest również w innego rodzaju składniki warte zainteresowania, są to pozostale typy polifenolów, mikroelementy i witaminy a wśród nich tak znaczące, przeciwutleniacze.

Zielona kawa – recenzje i badania naukowców

Co do atutów zielonej kawy, naukowcy wyrażają się w sposób wartościowy. Wciąż nieliczne testowania, bez cienia wątpliwości wskazują na jej zdrowotne właściwości. W środkach odchudzających wykorzystywana jest od niedawna, jednak na długo wcześniej była używana w medycynie naturalnej. Używane były przede wszystkim jej cechy poprawiające funkcjonowanie układu pokarmowego. Dziś, doświadczenia naukowe skupiają się na właściwościach odchudzających zielonej kawy oraz dają naprawdę optymistyczne efekty.

Ekipa badaczy z Uniwersytetu w Scranton (Pensylwania, USA) przeprowadziła badanie tak zwanym. ślepej próby. Wybrano 16 osób, 8 kobiet i tyleż samo mężczyzn, przez okres sześciu tygodni sprawdzano na tych propozycji skuteczność tabletek włączających Zieloną Kawę. Wynik, był naprawdę nieprzewidzianie pozytywny. Osoby, jakie uczestniczyły w badaniu, utraciły średnio dziesięciu, 5% masy organizmu a o dziesięciu, 3 % zmniejszył się u nich wskaźnik BMI. Aż o 15, 8 % zmniejszył się u tych osób udział tłuszczu w budowie ciała. Badanie przebiegało w ten sposób, że całą grupę podzielono na trzy części, 1 podawano trzy razy dziennie wysoką dawkę ekstraktu zielonej kawy, tj. 1050 mg (3x 350mg) innym, dawkę niską tj. 700mg (2x350mg) natomiast trzeciej grupie w tym czasie podawano placebo. Ludzie z pierwszej grupy schudły łącznie 72, 86 / 70, 82 kg, jednostki w drugiej grupie analogicznie 71, 25/69, 71 kg. W trzeciej badanej grupie, nie odnotowano spadków wagi. Przy tym kluczowy jest fakt, że nie odnotowano jakichkolwiek bądź efektów ubocznych użycia tabletek z zawartością Zielonej Kawy.

Przy okazji badań nad właściwościami odchudzającymi zawartego w Zielonej Kawie, kwasu chlorogenowego, odkryto również odmienne jego właściwości. Japońscy naukowcy przewodzący doświadczenia pod opieką Yoshihiro Kokubo z Osaki, spostrzegli, że kwas chlorogenowy ma korzystny wpływ na forma zdrowia osób chorych na cukrzycę. Precyzuje poziom cukru we krwi, nawet u osób z tz. insulinoodpornością. Naukowcy z USA potwierdzili jakkolwiek, że regularne używanie Zielonej Kawy o 20% zmniejsza ryzyko wylewu. Poprawia ona ponieważ pracę serca oraz układu krwionośnego.

Jak widać, Zielona Kawa ma wszechstronny, a co najważniejsze, dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Stosując ją, można pozbyć się zbędnych kilogramów, dzięki szybszemu spalaniu tłuszczów ograniczać szybszy metabolizm, wyregulować ciśnienie krwi, obniżyć poziom cukru we krwi. Tak wiele wartości Zielona Kawa posiada dzięki zawartości kwasu chlorogenowego. Niestety, w czasie palenia ziaren, żeby otrzymać tak znaną kawę do parzenia, związek ten poniżej wpływem temperatury, rozpada się.

Kwas chlorogenowy – działanie

Kwas chlorogenowy to polifenol, dość popularna substancja w świecie roślinnym. Jest to silny antyoksydant, który występuje w owocach, liściach kawowca, pokrzywie, suszonych śliwkach, głogu z także w karczochach. W organizmie człowieka poważny jest za regulacje procesu wchłaniania cukrów już na etapie trawienia, tym samym odpowiada zbyt regulowanie poziomu glikemii. Kwas chlorogenowy przeciwdziała procesowi przekształcania się cukrów w tkankę tłuszczową, skutecznie powstrzymując tym samym jej wzrost. Tym samym, masa organizmu zmniejsza się, usprawnia się również metabolizm. Związek ten ma również właściwości przeciwwirusowe, działa również przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie.

Recenzje ekspertów o CGA800

CGA800 może pochwalić się cenioną opinią także wśród osób stosujących ją, ale również wśród lekarzy i ekspertów, którzy codziennie zajmują się dietetyką i właściwym odżywianiem. Doktorzy cenią tą substancję głównie ze aspektów na jej cechy regulujące poziom cukru we krwi oraz ciśnienie. Kardiolodzy zwracają szczególną uwagę na jej wpływ na pracę serca oraz sytuację całego układu krwionośnego. Dietetycy zaś, zwłaszcza skupiają się na jej własnościach związanych ze spalaniem tłuszczy, poprawą metabolizmu a więc procesami, które gwarantują stopniowe minimalizowanie wagi. To z uwagi na powyższe zalety, wszyscy oni, tak nierzadko polecają kwas chlorogenowy i CGA800 swoim pacjentom.

Pastylki CGA800  produkt w pełni pozbawiony chemii, nie wywołujący skutków ubocznych. Kuracja odchudzająca z CGA800 trwa więc wyjąwszy ograniczeń czasowych, w zalecanych dobowych dawkach, aż do osiągnięcia pomyślnych efektów. Efekt jo-jo u większości ludzi, po zakończeniu terapii nie występuje. Jednakże powrót do dawnych, niezdrowych nawyków żywieniowych, ograniczenie wysiłku fizycznego, może spowodować, iż przyrost wagi, być może jednak wystąpić.

Porządne wyniki badań oraz opis skuteczności działania substancji zawartych w CGA800, z pewnością przekona chociażby największych niedowiarków. Po kurację opartą na ekstrakcie z zielonej kawy, naprawdę wskazane jest sięgać, szczególnie, mając na uwadze opinię medyków oraz specjalistów. Zdecydowanym, wskazane jest w tym miejscu życzyć błyskawicznych rezultatów w zmierzaniu do wymarzonej figury i lepszej kondycji organizmu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*