Opanuj słówka angielskie z Ling Fluent

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Prawie każda osoba, która zaczyna swoją przygodę z drugim językiem obcym wie, jak ciężko jest się go nauczyć. Początki są szczególnie trudne gdzie większość osób po prostu się poddaje po tym, jak nie uzyskuje widocznych rezultatów. Jak byłem małym dzieckiem to zawsze było mi trudno opanować obce słówka. Zapamiętywanie ich było szczególnie trudne. Cokolwiek bym nie robił to zawsze potrafiłem zapomnieć bardzo dużą ilość słówek na teście. To bardzo często przekładało się na bardzo złe oceny w mojej klasie angielskiego. Wydaje mi się że głównym powodem dlaczego nauka języka angielskiego jest trudna jest to że na początku naszej nauki nie dostajemy dobrych sygnałów, jeśli chodzi o nasz progres. Po prostu nasz progres i wkład pracy nie jest widoczny. Czujemy się, że spędzamy bardzo dużo czasu na naukę, która się nie przekłada na nasze wyniki lub rezultaty. Racjonujemy sobie, że cała nasza praca idzie w dym co powoduje, że tracimy motywacje i porzucamy nasz cel opanowania języka obcego.

Słówka angielskie – dlaczego tak trudno się ich nauczyć?

W moim przypadku drugim elementem, dlaczego nauka sprawiała mi trudności był fakt, że wstydziłem się wymawiać teksty lub słówka w języku obcym przy innych osobach. Nie czułem się komfortowo z tym i zawsze wydawało mi się że moi koledzy i koleżanki (nawet nauczyciel) śmieli się ze mnie. To powodowało, że miałem zahamowania do ćwiczenia nowego języka, co jest tak niezmiernie ważne. Angielski dla początkujących powinien się opierać na częstych ćwiczeniach głosowych i używaniu języka którego się uczymy. Dlatego więc bardzo ważna jest metoda, która nam na to pozwoli.

Ling Fluent – słówka angielskie online 

Angielski online pozwala nam na samodzielną naukę podczas, której czujemy się komfortowo wymawiać dane słówka. Samodzielna nauka języka angielskiego jest bardzo efektywna szczególnie dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją podróż językową i nie mają jeszcze wyrobionej pewności siebie w tej kwestii. Aby nauczyć się czegoś, nie ważne co to jest, ważne jest aby mieć dwie rzeczy: odpowiedni materiał i odpowiednią metodę. Jeśli masz odpowiedni materiał a brakuje ci metody do nauki to nic z tego nie wyjdzie. Natomiast, jeśli masz dobrą metodę do nauki ale zły materiał to dalego nie zajdziesz. Dobrym sposobem na naukę słówek angielskiem są fiszki online Ling Fluent.  Wspomniane fiszki angielskie znajdują się na multimedialnej platformie, dzięki czemu możesz uczyć się nowych słówek angielskich, gdziekolwiek jesteś!

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*